СамокоВест

За кого ще гласуват самоковци на парламентарните избори

 Breaking News

За кого ще гласуват самоковци на парламентарните избори

За кого ще гласуват самоковци на парламентарните избори
март 01
15:01 2017

Кои са кандидатите за народни представители от 26 Многомандатен избирателен район. Публикуваме политическите партии съгласно поредността им в листата. МИР 26 обхваща всички населени места от София – област. От района влизат общо 8 депутати.

От Самоков кандидати издигат ГЕРБ, БСП, Нова Република, ДПС, „Реформаторски блок –Глас народен“. Самоковци присъстват в листите и на други партии и коалиции – „АБВ-Движение 21“, „Движение Да България”, Партията на Зелените, „Българско национално движение”.

Валентин Милушев е на 4-та позиция в листата на ГЕРБ, Васил Зашкев заема също 4-та позиция в листата на Нова Република, а Ангел Маринов е 11-ти в същата листа, Радослав Стойчев е 3-ти в тази на БСП, Александър Методиев-Бат Сали е на престижното второ място в листата на ДПС, Таня Шолева 11-та в Коалицията „Реформаторски блок –Глас народен“.

Асен Караманчев е 2-ри в Партията на Зелените, Георги Кощтров заема 5-та позиция в листата на „АБВ-Движение 21”, Аглика Крушовенска заема 8-ма позиция в листата на „Движение Да България”, Здравко Манчев е 7-ми от „Българско национално движение”.

1. ПП Дром
1.Янко Щерьов Славчев
2.Светла Юлиянова Георгиева

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Иван Цветанов Калоянов
2.Мартин Бориславов Трифонов
3.Борис Тодоров Колев
4.Пенка Пенчева Захариева
5.Васко Николов Велчев
6.Георги Иванов Георгиев

3. Движение „Напред България“
1.Зорница Атанасова Тодорова
2.Николай Евлогиев Максимов
3.Елица Борисова Илиева
4.Борис Рашков Рашков

4. Нова Република
1.Веселин Запрянов Николов
2.Георги Лазаров Поповянски
3.Христин Цветолюбов Савов
4.Васил Петров Зашкев
5.Ева Петрова Маринова
6.Красимир Милчев Арнаутски
7.Йонко Димитров Димитров
8.Росен Кирилов Тодоров
9.Велислав Димитров Йотов
10.Григор Методиев Григоров
11.Ангел Илиев Маринов

5. Коалиция на недоволните
1.Никола Костадинов Вучев
2.Силвия Чернева Георгиева
3.Димитър Цветанов Димитров
4.Йордан Маринов Узунов
5.Асен Ангелов Симеонов
6.Рангел Димитров Димитров
7.Константин Киров Киров
8.Леонид Иванов Петров
9.Ивайло Маринов Пеновски

6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Албена Владимирова Найденова
2.Никола Иванов Николов
3.Геновева Славова Нецова
4.Биляна Василева Маринова
5.Наталия Вълчева Петрова
6.Борис Михайлов Славейков
7.Елизабет Валентинова Зайончовска
8.Красимир Живков Станков

7. БДЦ (Български демократичен център)
1.Анета Кръстева Иванова

8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Пламен Маринов Ралчев
2.Иван Костадинов Станков
3.Емил Цветанов Атанасов
4.Надежда Минчева Чорбанова
5.Георги Борисов Кощров
6.Цветан Иванов Мингьовски
7.Гани Стоянов Ганев
8.Георги Саферинов Георгиев
9.Венцислав Росенов Николов
10.Биляна Йорданова Геринска
11.Веселин Петров Василев
12.Анелия Тончева Такева
13.Димитър Радославов Веселинов
14.Лъчезар Борисов Лазов
15.Георги Пламенов Сотиров
16.Емилян Димитров Иванов

9. ДПС
1.Руслан Великов Коларов
2.Александър Христов Методиев
3.Емил Кирилов Иванов
4.Милена Цветанова Александрова
5.Тони Тодоров Иванов
6.Звезделин Васков Данчев
7.Димитър Иванов Григоров
8.Росица Дейстанова Стефанова
9.Цветан Николов Найденов
10.Павлин Иванов Марков
11.Халит Осман Сарач
12.Яко Бобев Банчев
13.Стоян Генчев Стоянов
14.Муси Славчо Стоянов

10. БСП
1.Иван Ивайлов Ченчев
2.Владимир Петров Александров
3.Радослав Любчов Стойчев
4.Боян Наков Ставрев
5.Веселка Иванова Георгиева
6.Стоянка Иванова Балова
7.Игнат Гюров Гюров
8.Емил Христов Найденов
9.Маргарита Иванова Петкова
10.Лало Георгиев Кирилов
11.Асен Георгиев Георгиев
12.Андон Милков Чулев
13.Станислав Димитров Димитров
14.Борислав Бойков Георгиев
15.Весела Владимирова Иванова
16.Андрей Неделчев Андреев

11. ГЕРБ
1.Николина Панайотова Ангелкова
2.Галя Симеонова Георгиева
3.Мартин Владимиров Тинчев
4.Валентин Мирчов Милушев
5.Жоро Радоев Цветков
6.Росица Иванова Тодорова
7.Петър Христов Беков
8.Росица Свиленова Итова
9.Георги Стефанов Чобанов
10.Николай Асенов Николов
11.Васил Цветков Цветков
12.Христо Цветанов Андреев
13.Радослав Кирилов Костадинов
14.Иван Димитров Стойнов
15.Калин Христов Иванов
16.Цвятко Николов Николов

12. Партия на зелените
1.Васко Райчинов Йотов
2.Асен Николов Караманчев
3.Теодора Валентинова Симова
4.Цветелина Тодорова Йотова

13. ДОСТ
1.Мехмед Асан Хафъз-Сюлейман
2.Омуртаг Аспарухов Караханов
3.Янко Алдинов Афъзов

14. ПП Възраждане
1.Анна Веселинова Пенкова
2.Димо Георгиев Дренчев
3.Александър Димитров Арангелов

15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)

16. „Да, България“
1.Борислав Димитров Сандов
2.Миряна Георгиева Захариева
3.Павел Борисов Николов
4.Здравка Йорданова Йорданова
5.Бойко Бойков Недялков
6.Александър Василев Тодоров
7.Наталия Миткова Цекова
8.Аглика Илиева Крушовенска
9.Здравко Минов Лесичков
10.Петър Йорданов Василев
11.Ивайло Александров Йосифов
12.Варужан Вартан Апелян

17. Обединени патриоти
1.Явор Божилов Нотев
2.Павлин Иванов Цветков
3.Богомил Емилов Бранков
4.Боян Рангелов Боянов
5.Анелия Недялкова Велева
6.Николай Андреев Борисов
7.Цеца Христова Боцова
8.Димитър Леков Маринов

18. КОЙ – Българска левица и Зелена партия
1.Тошко Витанов Тодоров
2.Георги Ангелов Боршуков
3.Божидар Стефанов Александров
4.Георги Любомиров Желязков
5.Маргарита Богданова Живкова
6.Ирина Стоянова Петрова
7.Стоян Трендафилов Миланов
8.Тодорка Тодорова Герова
9.Нонка Минкова Вълкова

19. Национална републиканска партия
1.Велислава Петкова Петкова
2.Наталия Васова Владова-Йорданова
3.Радослав Борисов Андонов

20. Българско национално обединение
1.Георги Венелинов Георгиев
2.Деница Георгиева Сеферинова
3.Йордан Красимиров Гаврилов
4.Валентин Асенов Христов
5.Ганчо Костадинов Николов
6.Сара Али-Реза Ароу
7.Здравко Ангелов Манчев
8.Георги Йорданов Милкин
9.Валентин Стилиянов Стоянов
10.Кристиян Пламенов Александров
11.Васил Георгиев Георгиев
12.Йонка Младенова Величкова-Георгиева
13.Мартин Славов Кехайов
14.Лора Кирилова Пейчева
15.Марио Сотиров Воденичаров
16.Станислава Руменова Стаменкова-Владимирова

21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Филип Симеонов Кирев
2. Велислава Веселинова Костова
3.Александър Тодоров Христов
4.Георги Ангелов Стоев
5.Николай Андреев Тодоров
6.Наталия Васова Владова-Йорданова
7.Цветанка Петкова Йотина
8.Иван Димитров Гудев
9.Радослав Венчев Орловски
10.Костадин Димитров Николов
11.Таня Евгениева Шолева
12.Младен Тодоров Медаров
13.Весела Тодорова Николова
14.Запрян Стоименов Краешки
15.Борислав Любомиров Виларов
16.Марио Ивайлов Петров 

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Latest Comments

Между другото, изпратих на Самоковест прекрасна статия за т.н. язовир Яденица за да я публикува,...

В края на 1979г. руснаците взривиха много мощна подземна ядрена бомба близо до иранската граница,...

ГЕРБ чрез НЕК започна проектирането на апокалиптичен язовир-Яденица над Белово, който освен, че е в...